Ama Aerogel Blanket HT-650

Thermal Aerogel Blanket Insulation

Yalıtımın Geleceği

İnanılmaz Yalıtım Özellikleri Ve Daha Da Şaşırtıcı Çok Yönlülük, Aerogel Geleceğin Yalıtım Malzemesi Ve Bugün İnşaat-Endüstri Projelerinde Kullanılmak Üzere Mevcuttur. Geleceğin Yalıtım Teknolojisi, Bu Şaşırtıcı Nanoteknoloji Ürünün Nasıl Çalıştığını Görün. Projack ®, (-270°C)’Den (1000°C)’Ye Kadar Uzanan Tüm Hizmet Sıcaklıklarını Kapsayan İhtiyaçlara Cevap Veren Esnek Ve Sağlam Endüstriyel İzolasyon Ürünleri İle Hizmet Verir.

Aerogel Blanket

Ama Aerogel Blanket Ht 650, Ama Aerogel Blanket Lt200 Alu, Cryogel X201, Pyrogel Xt-E, Cryogel Z,Aeropan, Aerogips, Aeroproof, Aktivepan, Thermogel

Endüstriyel İzolasyon Malzemelerimiz Öncelikli Olarak Firmamız Aracılığıyla Satılır Ancak Özel Uygulamalarınız Hakkında Teknik Sorularınıza Cevap Vermekten Mutluluk Duyarız.

Projack ® Birçok Endüstri İçin Isıl Yönetim Ve Enerji Korunması İle İlgili İzolasyon Çözümleri Sunar. İzolasyon Ürünlerimiz, Geleneksel İzolasyon Ürünlerine Göre 5 Kata Kadar Daha İyi Isıl Performans Sağlar.

Sektörler

Enerji, Rafineri, Petrokimya, Termik Santraller, Hidroelektrik Sant., Gaz Türbini (Doğal Gaz Sant.), Kombine Çevrim Santrali, Jeotermal Santraller, Rüzgar (Enerjisi) Santrali, Nükleer Enerji Santrali, Yangından Korunma, Reaktör, Gemicilik, Uçak-Helikopter, Taşımacılık, Çimento, Cam, Traktör, Tren, Buhar Tesisatları, Buhar Kazanları, Boyahaneler, Süt Sektörü, Kağıt-Ambalaj Sektörü, Elyaf Tesisleri, Otomotiv, Tekstil, Kazan İmalatçıları, Makina İmalatçıları, Soğuk Hava Depoları, Konut-İnşaat, Medikal, Ulaştırma, Havacılık, Savunma, İlaç Vb.

CUI Savunma için Aerogel Blanket

Aerogel Blanket , yüksek sıcaklıktaki endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmış esnek, yüksek performanslı, silika aerojel bir örtü yalıtımıdır. CUI, hidrofobik, nefes alabilen Aerogel Blanket’e karşı mükemmel koruma sağlarken üstün termal performans sunmak üzere tasarlandı, hem yalıtım katmanı hem de temel varlıklar için uzun ömürlü su direnci sağlar. En zorlu ortamlarda performansı koruduğu kanıtlanan Aerogel Blanket, varlıklarınızı daha uzun süre kurutur, işlem koşullarını korur ve enerji tasarrufu sağlar. Bu nedenle endüstri liderleri CUI savunması için AEROGEL BLANKET’i seçtiler.

Özellikler ve Avantajlar

Hidrofobi

Hidrofobiklik, su itici veya ıslaklığa dirençli bir durumdur – CUI önlemede temel bir bileşendir. Aerogel Blanket’in doğal hidrofobikliği, tesisinizde sıvı suyu uzak tutar. Ayrıca, Aerogel Blanket su emmediğinden yalıtım ağırlığı ve dolayısıyla boru ve varlık ağırlığı sabit kalır.

Nefes alabilir

Aerogel Blanket doğası gereği hidrofobiktir. Ancak, su sarsıcıdır. Bir yolunu bulması durumunda, Aerogel Blanket’in açık hücreli yapısı buharın hızla çıkmasına ve sıvı nemi için geri dönüşsüz bir vana görevi görmesine izin verir. Böylece, borular ve varlıklar hızla kurur, böylece CUI önlenir.

Dayanıklı Esneklik

Aerogel Blanket, esnek olmasına rağmen, sıkıştırma açısından katıdır ve mükemmel geri yay sağlar. Aslında Pyrogel, büyük sıkıştırma olaylarından sonra bile kurtarır. Bu nedenle, titreşim, araç grevleri, ayak sesleri ve genişleme-daralma döngüleri hakkında endişeler geçmişte kaldı.

Çok yönlülük

Tek bir Aerogel Blanket katı, havza saat 6 pozisyonundayken tesisteki herhangi bir varlığı koruyabilir. Birden fazla katman gerektiğinde, suyun aerojel yapısından geçen kıvrımlı yolu nedeniyle su girişi neredeyse imkansızdır.

Basitleştirilmiş Bakım

Ceket hasarı – ve dolayısıyla CUI – sık sık servis verilen flanşların yanında bulunur. Aerogel Blanket’in sağlam ısıl verimi ve ince profili, flanşın cıvata çemberinden daha küçük bitmiş bir çap sağlayabilir – yalıtkanların doğrudan flanş yüzeyine kadar koşmalarına ve operatörlerin bitişik yalıtıma zarar vermeden eşanjörlere, damar kafalarına ve boru bağlantılarına servis yapmalarına olanak sağlar .

Kimyasal Korozyon Azaltma

Metale karşı nemi ortadan kaldırmak, herhangi bir CUI önleme stratejisinde ilk savunma hattı olsa da, korozyon önleyiciler faydalı bir yedek olabilir. Pyrogel, korozyon önleyiciler ile tasarlanmıştır, böylece sisteme giren su, karbon çeliği için pH>7’ye tamponlanır. Ek olarak, Pyrogel, Karen Eğrisi’nin (C795) Östenitik Paslanmaz Çelik için “kabul edilebilir” aralığındadır ve paslanmaz çelik malzemeler içeren sistemlerde kullanım için uygundur.

Daha Hızlı, Daha Az Maliyetli CUI Denetimleri

Mantolama çıkarıldıktan sonra sert yalıtımlar sık ​​sık kırılırken, Aerogel Blanket ve mantolama bölümleri kolayca çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir, böylece yeni yalıtım satın alma maliyetini düşürürsünüz – muayene ve bakım döngüleri daha hızlı ve basittir ve muayene bütçenizi daha da uzatmanıza olanak tanır .

Islak Yalıtım, Borularda ve Varlıklardaki Tek Korozyon Nedeni Değildir

Islak yanmaz malzeme de tesisinizde korozyona neden olabilir. Aerogel Blanket, yangına karşı koruma (CUF) altında korozyona karşı güçlü bir koruma sağlar.

* CUF sorunları yaşıyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin.
ama-aerogel-blanket-ht-650-urun-01.jpg Görseli
ama-aerogel-blanket-ht-650-urun-02.jpg Görseli
ama-aerogel-blanket-ht-650-urun-03.jpg Görseli
ama-aerogel-blanket-ht-650-urun-04.jpg Görseli
ama-aerogel-blanket-ht-650-urun-05.jpg Görseli
ama-aerogel-blanket-ht-650-urun-06.jpg Görseli
ama-aerogel-blanket-ht-650-urun-07.jpg Görseli
ama-aerogel-blanket-ht-650-urun-08.jpg Görseli

Yunuseli Mh. Akyıldız Cd. No:3/2
Bursa / TÜRKİYE

  • +90(533) 074 1455
  • +90(224) 248 7842
+