Ibc Tank Isıtma Ceketi

Soğuk hava koşullarında IBC tanklardan ham madde almak, özellikle viskozitesi yüksek malzemelerde önemli bir problem haline gelmektedir. IBC Tank Isıtıcıları ile bu problemin önüne rahatlıkla geçilebilir. Tank içerisindeki ürünün donmasını engelleme veya donan malzemeyi çözmek isteyen kullanıcılar için ideal çözümdür.

Standart olarak 88 Cm eninde yaptığımız varil ısıtma ceketini müşteri isteğine göre varil boyunda olup, varili tam olarak da sarmaktadır. Ayrıca varil ısıtma ceketinin kar, yağmur gibi hava şartlarından etkilenmemesi için silikonlu kumaştan üretilmiş olmasıdır. Standart olarak dijital sıcaklık kontrol cihazı ile birlikte sunulan IBC Tank Isıtıcılar, ısıtma verimini arttırmak isteyen kullanıcılar için opsiyonel üst izolasyon ile birlikte sunulmaktadır.

Ibc ve Varil Isıtma Ceketi Sprey Poliüretan – Polyurea gibi yalıtım sistemleri ve sanayinin bir çok dalında ihtiyaç duyulan IBC Tank ısıtma ceketi tanklarının, varillerin ve bidonların ısıtılmasına özel ve kullanışlı olan bir ürün geliştirdik .Varil ısıtma ceketi ısıtıcı kuşak şeklinde varile sarılıp cırt ile tutturulur. Üzerindeki elektronik sıcaklık kontrol cihazı sayesinde ürünü istenen sıcaklıkta tutar. İmalatını yaptığımız yüksek ısıya dayanıklı Varil ısıtma ceketlerini farklı ve değişken ölçülerde üretmemizde mümkündür.

Ürünlerimiz Cam Elyaf silikon kaplı Su Geçirmez Kumaş ve isteğe göre renkli silikon kaplı kumaş dan İmal Edilir. 260°c sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Yalıtım malzemesi 25 mm seramik yünü battaniyedir. Yanmaz ısıtıcı rezistanslar kullanılır Termostat değerleri 30°c + 90°c+120°c ye kadar isteğe bağlı çıkarabilme özelliğine sahiptir. İstenilen ebat ve ölçülerde imal edilir. Manuel termostatlı olup isteğe bağlı dijital termostat da yapılabilmektedir.

Teknik Detaylar

  • Güç Seçenekleri: 2kW - 4kW
  • Kumaş Seçenekleri: Silikon Kaplı Cam Elyaf / Teflon (Antistatik)
  • Besleme: 230VAC
  • Sıcaklık Takibi: Dijital Ekran (Maks. 90C)
ibc-tank-isitma-ceketi-urun-01.jpg Görseli
ibc-tank-isitma-ceketi-urun-02.jpg Görseli
ibc-tank-isitma-ceketi-urun-03.jpg Görseli
ibc-tank-isitma-ceketi-urun-04.jpg Görseli

Yunuseli Mh. Akyıldız Cd. No:3/2
Bursa / TÜRKİYE

  • +90(533) 074 1455
  • +90(224) 248 7842
+