NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

1988 YILINDAN BERİ İŞİMİZ "YALITIM"

Teknolojinin Değişimi

Yıllar geçtikçe Tecrübemiz, yeteneğimiz, düşüncemiz, bilincimiz ve teknolojide gelişti. Ama kişiliğimiz değişmedi.

Yanlış ve Doğru

Teknolojiyi hep yakından takip ettik, yanlışa "YANLIŞ", doğruya "DOĞRU" dedik.

Doğru Ürün Doğru Plan

Öncelikli amacımız yaptıklarımızla Devletimize ve kullanıcıya tasarruf ettirip iki tarafında "KAZANCIDIR".

Milli Düşünce

Milli düşünceden vazgeçmedik teknoloji anlamında ileride olanı tebrik edip yanlış olanı yanlışıyla birlikte bıraktık.

Hakkımızda

Doğru Ürün Doğru Yalıtım Projack

1988 yılında 4 senelik Teknik Lise eğitimi sırasında Emek İnşaat’a ait Bursa Çelik Palas Otel şantiyesinde tanıştığım USA‘da eğitim görmüş babası İranlı Petrol kralı Şantiye Şefim Ali Türkoğlu (Muhammed-el Sadıqi) nin önerisi ile Yalıtım Malzemeleriyle tanıştım, Eğitim için USA da ki yeğeninin yanına gönderecekti gitmedim, gidemedim. Anadolu Üniversitesi İnşaat bölümü ile eğitimimi tamamladım. Yalıtım ürünleri üzerine daha da derinlemesine çalışmalara başladım yurt dışı ürünlerini yakından takip etmeye ve denemelere başladım.

1995 yıllarında Oyak Renault gibi büyük sanayi sektörü ile tanıştım İnternetin gelmesi ile işler biraz daha kolaylaştı. 2005 yıllarında AEROGEL ile tanıştım ve her şey başladı. Yalıtım boyaları ve blanket ile uygulamalara başladım. Yıllar geçtikçe Tecrübemiz, yeteneğimiz, düşüncemiz, bilincimiz ve teknolojide gelişti. Teknolojiyi hep yakından takip ettik, yanlışa “YANLIŞ”, doğruya ”DOĞRU“ dedik. Milli düşünceden vazgeçmedik.

Fakat bizlerden; bilgi, teknoloji anlamında ileride olanı tebrik edip bizde yanında olduk, ürününü kullandık, yanlış olanı yanlışıyla birlikte bıraktık. Yalıtımın amacı kullanıcıya öncelikle “PARA” kazandırmaktır. Doğru ürünü doğru detayda projelendirmek çok önemlidir. Öncelikli amacımız yaptıklarımızla Devletimize ve kullanıcıya tasarruf ettirip iki tarafında “MUTLULUĞUDUR”.

Yapılan ve yapılacak işlerimizle hedefimiz ”ENERJİ VERİMLİLİĞİ” “ENERGY SAVING” Yaptığımız ve yapacağımız projeler ile otomotiv, petrokimya, rafineri, demir-çelik, tekstil, gıda vb sektörlerde “PROJACK” ismi bir markadan öteye geçecektir.


Projack Endüstriyel Yalıtım Sist.Taah.San.Tic.Ltd.Şti

İnsan faktörünü gözardı etmeyen, işletmelerin tercihidir. !!!!

Yunuseli Mh. Akyıldız Cd. No:3/2
Bursa / TÜRKİYE

  • +90(533) 074 1455
  • +90(224) 248 7842
+