Thermolock Isı Yalıtım Sıvası

Türkiye’de, Bursa merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Esas olarak yapı kimyasalları sektöründe ileri teknoloji ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.

Firmamızın bünyesindeki laboratuarda, üniversite destekli yürüttüğümüz ARGE çalışmalarımız neticesinde özellikle izolasyonlu cephe sıvaları teknolojisinde büyük aşama kaydederek, enerji kaybını önlemede ekolojik ve pratik çözümler üreterek, tüketici ekonomisini ve paralel olarak, ülke ve dünya ekonomisini olumlu etkileyecek ürünler geliştirmektedir.

Çalışmalarımız gerekliliği olan enerji tasarrufu ve inşaatların vazgeçilmeyen tesviye sıvasını birleştirip tek kompenantta toplaması amaçlı üretilen THERMOLOCK ürünleri üstün kalitesi, kolay işçiliği, nefes alması, çok hafif olması ve zamandan olumsuz etkilenmemesi yanında yalıtımın dört ana dalı olan; ısı, su, ses ve yangına karşı yaşam alanlarımızı izole etmektedir.

Çağdaş ürünlerin çağdaş üreticisi olarak, gerek yurtiçinden, gerek yurtdışından sektörel pazarda gördüğümüz yoğun ilgi ve talep, bizlere seçtiğimiz yolda büyük moral vermekte ve motive etmektedir. Hedefimiz, ekolojik yalıtımlı sıva teknolojisini ülke ve dünya pazarlarında tanıtarak ülke enerji tasarrufuna katkı sağlamaktır.

Ürünler

* Yalıtımlı Dış Cephe Sıvası
* Yalıtımlı İç Cephe Sıvası
* Yalıtımlı Tesviye Şapı
* A1 Yanmaz Dolgu
* Su Yalıtım Macunu
* Isı Yalıtım Levha Yapıştırıcısı
* Plus Yapıştırıcı
* Isı Yalıtım Levha Sıvası
* Fayans & Seramik Yapıştırıcı
* Granit & Kaplama Taş Yapıştırıcı
* Derz Dolgu (Duga) 1-8mm
* Derz Dolgu (Duga) 8-16mm
* Dekoratif Sıva Yüzey Sertleştirici
* Tamir Harcı
* Örgü Harcı

Yunuseli Mh. Akyıldız Cd. No:3/2
Bursa / TÜRKİYE

  • +90(533) 074 1455
  • +90(224) 248 7842
+